Białka Tatrzańska

Rozpoczęła się sprzedaż apartamentów wypoczynkowych w Białce Tatrzańskiej. Ośrodek obejmie w sumie 10 budynków apartamentowych utrzymanych w stylistyce podhalańskich willi oraz aparthotel. Zakończenie budowy pierwszego etapu z trzema budynkami planowane jest na lato tego roku.

Na terenie inwestycji znajdzie się też, mini spa , kawiarnia, jadalnia oraz sale konferencyjne. W każdym 10 budynków apartamentowych zaprojektowano od 8 do 13 apartamentów o metrażach od 17 do 52 m kw. W każdym apartamencie znajdzie aneks kuchenny. Zaprojektowano również balkony, a dla lokali na parterze tarasy i ogródki. W każdym budynku zaplanowano windy oraz narciarnie do przechowywania i suszenia nart. Dopełnieniem inwestycji będzie budynek aparthotelowy z kilkudziesięcioma apartamentami, kawiarnią, jadalnią, mini spa z sauną i jacuzzi, salami konferencyjnymi, narciarnią i pokojami zabaw dla dzieci w różnym wieku. Na terenie inwestycji zaprojektowano siłownię plenerową, miejsce na ognisko i grilla oraz naziemny parking, który zapewni miejsce dla wszystkich gości.

Lokale oferowane są w stanie deweloperskim z opcją wykończenia pod klucz. Ceny zakupy metra kwadratowego lokalu zaczynają się od 9 450 zł netto, natomiast miejsce parkingowe z prawem do wyłącznego korzystania oferowane jest w cenie od 15 tys. zł netto. Nowa inwestycja Sun & Snow jest jedyną tego typu inwestycją realizowaną obecnie w Białce Tatrzańskiej. – Na lokalnym rynku nieruchomości w sprzedaży dostępne są tylko pojedyncze mieszkania z rynku wtórnego. Ponadto jest to wyjątkowy rynek, na którym naprawdę bardzo rzadko wydawane są pozwolenia na budowę, dlatego nasza inwestycja jest prawdziwą gratką dla potencjalnych nabywców i inwestorów – mówi Wojciech Konferowicz, dyrektor marketingu i sprzedaży inwestycji deweloperskich Sun & Snow odpowiedzialny za realizację projektu.

Sun & Snow kieruje ofertę zakupu zarówno do rodzin poszukujących własnego wypoczynkowego lokum, jak i inwestorów zainteresowanych usługą kompleksowego zarządzania wynajmem. – Zajmujemy się budową, sprzedażą oraz wynajmem miejsc noclegowych w obiektach apartamentowych już od 10 lat – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu Sun & Snow. – W tym czasie zrealizowaliśmy 170 tys. rezerwacji i obsłużyliśmy 1,5 miliona gości. Zbudowaliśmy setki apartamentów w kilku inwestycjach, a oferta wynajmu wzrosła do ponad 1,4 tys. lokali. Nasza wiedza o rynku i doświadczenie pozwalają nam mieć pewność, że Białka Tatrzańska to miejscowość z ogromnym potencjałem turystycznym i gwarancją wysokiego obłożenia apartamentów wypoczynkowych przez cały rok.

 

Dodatkowe informacje znajdą Państwo pod adresem www.bialkaresort.pl

 

artykuły o nas pokazały się między innymi w:

banity.pl
e-hotelarz.pl
eurobuildcee.com
minitrends.club
podroze.grupx.pl
propertynews.pl
thecity.com.pl
horecanet.pl
informacjebranzowe.pl